גמל להשקעה

מהי קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה, הינה מוצר חיסכון חדש יחסית אשר מהווה אלטרנטיבת השקעה להיצע החסכונות בבנקים השונים. קופה זו, אשר מתאימה לכל אחד ואחת, מאפשרת גמישות הן בהפקדה והן במשיכה, מסלולים שונים, דמי ניהול נוחים, נזילות כספים בכל עת, גמישות ויכולת להמיר חיסכון זה לקצבת זקנה פטורה ממס. החיסכון בקופת הגמל להשקעה מכיל בתוכו את סכום הכספים שנצברו בה (בתוספת תשואה לצד ניכוי הוצאות תיק ההשקעות) והינה מיודעת לכל טווח, ולמגוון רחב של מטרות. כל אלו הופכים את קופת הגמל להשקעה, למוצר חיסכון אטרקטיבי ונוח במיוחד. מומלץ להיעזר במתכננת פיננסית פנסיה וביטוח מומחית, על מנת להתאים את מסלול ההשקעה ותנאי החיסכון הטובים ביותר עבור הצרכים שלכם.

ייחוד ויתרונות קופת גמל להשקעה

קופת גמל זו מאפשרת, באמצעות מגוון מסלולי השקעה ורמות סיכון משתנות- לחסוך עד כ70 אלף שקלים בשנה. בשונה מקופת גמל רגילה, אשר הינה מוצר פנסיוני, בכספים שנצברו בקופת גמל להשקעה ניתן להשתמש בשני תרחישים: בכל זמן נתון ללא עמלות וקנסות, או כקצבה חודשית (פטורה ממס גם היא) החל מגיל 60. כלומר, מדובר בהשקעה נזילה וזמינה, ובכך תוכלו להנות בכל שלב בו תבחרו- מהכסף אשר השקעתם והעלה תשואה. בנוסף, הקופה מאפשרת לקחת כנגדה הלוואה, בתנאים אשר לרוב אטרקטיביים מאלה שמציעים הבנקים השונים, כאשר הלוואה זו אינה פוגעת בחיסכון ובתשואתו. מעבר לכך, קופת גמל להשקעה הינה מוצר החיסכון היחידי אותו ניתן לנייד בין חברות הביטוח השונות מבלי שזה יחשב כאירוע מס. כאמור, קופה זו הינה מוצר חיסכון גמיש ואידיאלי לכל תקופה בחייכם ולכל מטרה, בין אם מדובר בחיסכון אשר אותו תרצו לפדות בכל זמן נתון, ובין אם תרצו ליעד אותו לתקופת הפרישה, ובכך יחשב כמוצר פנסיוני נוסף.

כיצד בוחרים קופת גמל להשקעה?

ישנם מספר פרמטרים אשר יש לבדוק טרם בחירת החיסכון המיטבי עבורכם. קודם כל יש לברר מסלולי ההשקעה, שכן ישנו שוני בין חברת ביטוח לשנייה בהיצע המסלולים לרבות דמי ניהול, הוצאות ורמות סיכון. אספקט נוסף, הינה התשואה, שכן זו משקפת את ביצועי הקופה במסלול אשר בחרתם- לאחר שבדקתם את רמות הסיכון ומדיניות ההשקעה הרלוונטית, יש להשוות את התשואה האופציונלית במסלולים השונים. בנוסף יש לבדוק ולבחון את החברה אשר תנהל את תיק ההשקעות שלכם שכן ישנן חברות רבות בשוק, וחשוב להבין כי ניסיון ואיכות החברה שתבחרו ישפיעו באופן ישיר על קופת הגמל שלכם. ניתן לראות כי יש לשקלל נתונים רבים הן ברמת נתוני קופת הגמל והן ברמה האישית הכוללת צרכים, אמצעים ומטרות, ובסופו של דבר על מנת לבצע את ההשקעה הטובה ביותר יש להיעזר בסוכנת ביטוח מקצועית, אשר תתאים את התוכנית המשתלמת והאולטימטיבית עבורכם. נופר אוהב שלום הינה מתכננת פיננסית פנסיה וביטוח, ותעניק לכם שירות מקיף בתחום הביטוח לרבות גמל להשקעה תוך מתן יחס אישי ובלתי מתפשר.

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support