פנסיה

מהי פנסיה

מכניסתנו לשוק העבודה, אנו מתעסקים בצורה כזו או אחרת בימים בהם נגיע לגיל פרישה ו\ או לא נוכל לעבוד יותר. פנסיה הינה תוכנית החיסכון הפופולרית ביותר כיום, המספקת הכנסה קבועה לאדם בדיוק בזמן זה- לאחר פרישתו מהעבודה. מעבר לכך שהבטחת ההכנסה בתקופה זו הינה צורך בסיסי עבור כל אחד ואחת, החוק מחייב כל מעסיק לבטח את עובדיו בביטוח פנסיוני, המתבצע באמצעות הפרשות העובד ומעסיקו, בהתאם לגובה משכורתו של העובד. עם זאת, ישנם סוגים רבים ומגוונים של מוצרים פנסיונים, לרבות תוכניות, הטבות, עמלות, דמי ניהול ומסלולים שונים. ההחלטה באיזה מוצר לבחור, הינה החלטה משמעותית ורחבת היקף, המצריכה מחקר מעמיק ומוקפד. על מנת לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, יש להיעזר במתכננת פיננסית פנסיה וביטוח מיומנת, אשר תסייע לכם בבחירת התוכנית המתאימה ביותר עבורכם, ותלווה אתכם בתהליך אשר במהלכו תתקלו באינפורמציה ובירוקרטיות רבות.

מה צריך לדעת על קרן פנסיה

קרן הפנסיה, מאפשרת בסופו של דבר חיסכון קצבה חודשית אשר בה יעשה שימוש בעת הפרישה. יחד עם זאת, ישנם מצבים בהם יעשה שימוש בכספי הקרן לא רק בזמן זה, אלא בתרחישים כגון נכות, אובדן כושר עבודה, מוות ועוד. גובה הקצבה החודשית המתקבלת בעת השימוש בקרן, נקבע על ידי ההפקדות אשר בוצעו, משך החיסכון, התשואות שהשיגה ודמי הניהול אשר נגבו. את חברת הביטוח אשר תנהל את קרן הפנסיה שלכם ותשואתה, תוכלו כמובן לבחור בעצמכם, אך חשוב להיעזר במתכננת פיננסית פנסיה וביטוח אשר תסייע בהבנת המאפיינים הרבים והשונים של כל תוכנית, לרבות במקרים בהם על שמכם מספר קרנות פנסיה בחברות ביטוח שונות. חשוב לדעת שתרחיש זה יכול להתקיים כאשר אנו עוברים מקום עבודה, שכן כספי הפנסיה שלנו לא עוברים עימנו באופן אוטומטי לחברת הביטוח עימה עובד המעסיק החדש, ויש לאחד קרנות אלו על מנת להנות מהטבות ולהימנע מתשלום דמי ניהול מיותרים.

כיצד עוזרת לי מתכננת פיננסית פנסיה וביטוח?

מתכננת פיננסית פנסיה וביטוח פנסיוני ממלאת תפקיד מכריע בסיוע תכנון חיי הפרישה של לקוחותיה, שכן זו תסייע לכם לנווט בעולם המורכב של קרנות הפנסיה. אשת המקצוע מספקת שירותי ייעוץ והכוונה חשובים על מנת לעזור ללקוחותיה להשיג את המטרות הפיננסיות שלהם ולהבטיח פרישה בטוחה, לרבות איחוד פוליסות וקרנות פנסיה. לשוק היצע נרחב של חברות ביטוח, אשר מציעות שלל תוכניות, עמלות ודמי ניהול, ויש להיעזר במתכננת מקצועית על מנת להתאים לכם את תכנית הפנסיה הטובה ביותר. נופר אוהב שלום אשר מכירה את עולם הביטוח והפנסיה על בוריו וכל רבדיו, תבצע בדיקה מעמיקה אשר תבחן את האופציות העומדות בפניכם לצד מחקר צרכים ונתונים אישיים. אלו יאפשרו התאמה של תוכנית הפנסיה האולטימטיבית עבורכם וניצול מקסימלי של כספכם, כך שתוכלו להרוויח תשואה יפה, תנאים טובים וחיי פרישה שלווים ובטוחים.

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support